HAKKIMIZDA

 

MİSYON

"Intelcon, müşterileri için sonuç odaklı hizmet anlayışıyla yeni bir bakış açısı yaratarak çözümler üretmek isteyen; finans, bilişim ve eğitim sektörlerinde önemli mevkilerde yer almış inovatif ve profesyonellerin oluşturduğu bir yapıdır. Intelcon, sektör deneyimlerine dayanarak, teori ve pratiğin bir araya gelebilmesi hedefini benimsemiştir. Üniversiteleri iş pratikleriyle buluşturup piyasa dinamiklerine adapte olmayı başarmış, uluslararası normlarda işgücü oluşmasına önayak olmak yola çıkış noktamızı özetlemektedir. "

VİZYON

"Müşterilerimiz ve partnerlarımızla sağladığımız karşılıklı güven ve samimiyetimizi gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası alanda kısa vadeli çözümlerden, uzun vadeli iş ortaklıklarına taşımak; verdiğimiz hizmetle sektörlerinde artı değer katmak temel amacımızdır."

BİZ KİMİZ

"Intelcon, Finans, Bilişim ve Eğitim sektörlerinde önemli mevkilerde yer almış profesyonellerin oluşturduğu bir yapıdır. Bilişim ve Finans alanında verdiğimiz danışmanlık verdiğimiz firmalara artı değerler katmak temel amacımızdır."

MÜŞTERİLERİMİZDEN
Mudo
Martı
Koçsistem
Istanbul_Bilgi_Universitesi
TBED
siemens
allergan
Ipek
spinlogo2
sahibinden