KÜRESELLEŞEN DÜNYA İLE SINIRLARINIZI KALDIRALIM

DIŞ TİCARET


Günümüzde ölçeği ne olursa olsun her şirket, küresel ekonominin bir parçası.

İşletmelerin için doğru pazarlar ve satış  kanallarını tespit ederek kendilerini küresel bir aktör olarak konumlandırmalarına destek oluyoruz. Kobilere verilen desteğin ülke ekonomisine evrilen destek olduğunun bilincinde olarak ürünlerinizin uluslararası pazarlara taşınması için şirketler ile birlikte stratejiler belirliyor ve bunların hayata geçirilmesini sağlıyoruz.

İHRACAT & İTHALAT

Kaliteli bir dış ticaret deneyimi için firmanızın tüm ithalat ve ihracat operasyonlarını sizin için yönetiyoruz

PAZAR ARAŞTIRMA

Ürünlerinizi uluslararası arenada doğru pazarlara ve hedef kitleye ulaştırmak için dikkatli bir pazar araştırmasını veri yönetimi ile birleştiriyoruz.

KÜRESEL İŞLETME


Bilgi çağımızın en güçlü silahıdır. Nitelikli ve bizleri somut çözümlere ulaştıracak verileri  günümüz dünyasının en önemli nimetidir. Küresel ekonomi ve finans nasıl şekilleniyor? Girmek istediğim pazardaki riskleri nasıl analiz edebilirim? Dünyanın farklı bölgelerindeki gelişmekte olan piyasalar nasıl imkanlar sunuyor? Küresel bir strateji nasıl olmalı? Tüm bu konularda sunduğumuz güncel bilgiler ile dış ticaretinizi şekillendiriyoruz

GLOBAL EKONOMİ

Dünya ekonomisindeki değişliklere şirketimizi adapte etmek ve değişen dinamikleri avantaja dönüştürmek için güncel raporlar sunuyoruz

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

İş ortaklarımıza, doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata  mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlıyoruz.

ASYA’NIN ÜRETKENLİĞİ VE BATI’NIN ÜRETİM METODOLOJİSİNİ BİR ARAYA GETİREREK MODERN ÇAĞIN GLOBAL DIŞ TİCARET YÜZÜ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Sinan Tutuman / Kurucu