Intelcon, sektör deneyimlerine dayanarak, teori ve pratiğin bir araya gelebilmesi hedefini benimsemiştir. Üniversiteleri iş pratikleriyle buluşturup piyasa dinamiklerine adapte olmayı başarmış, uluslararası normlarda işgücü oluşmasına önayak olmak yola çıkış noktamızı özetlemektedir.

Sınırların kalktığı dünyada tedarik zincirine yeni bir bakış getirerek, yeni çağın gerek ham madde gerekse de lojistik konusunda öncü firmalarından biri olarak, global dünyaya artı değer katmak amacındayız

Hedefimiz, Asya’nın üretkenliği ve batının üretim metodolojisini bir araya getirmek, sınırların kalktığı dünyada uluslararası sahnede ‘yerelleşmek’. Dünya ham madde pazarında oyun kuruculardan biri olmaktır.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla sağladığımız karşılıklı güven ve samimiyetimizi gerek yurt içinde gerek de uluslararası alanda kısa vadeli çözümlerden, uzun vadeli iş ortaklıklarına taşımak; verdiğimiz hizmetle sektörlerinde artı değer katmak temel amacımızdır.

İŞTİRAKLARIMIZ

İş ortaklarımız için Kısa - Orta - Uzun Vade için detaylı dış pazar araştırması yapıyoruz.

Dış ticaret ile veri analitiğini sentezleyerek, görselleştirilmiş nitelikli analizler üretiyoruz.

Dış ticaret operasyonlarında iş ortaklarımıza lojistik konusunda destek veriyoruz.

Veri Yönetimi, Planlama, Bilişim ve İletişim konularını harmanlayarak dış ticaret desteği sağlıyoruz.

Dış ticaret konusunda kalifiye personel desteği sağlayarak iş ortaklarımıza dış kaynak ihracat departmanları oluşturuyoruz.

İş ortaklarımıza düzenli bir raporlama desteği sunarak takip edilebilir bir dış destek sağlıyoruz.